Search API ranges (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Go
nl: Filter

en: Search
nl: Zoeken

en: Name
nl: Naam

en: All
nl: Alle

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van
