Search API ranges (7.x-1.5) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
ru: Префикс

en: Suffix
ru: Суффикс

en: Go
ru: Пуск

en: Search
ru: Поиск

en: Name
ru: Название

en: All
ru: Все

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От
