Search API ranges (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Search
sl: Išči

en: Name
sl: Ime

en: All
sl: Vsi

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od
