Search API ranges (7.x-1.5) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Name
ug: ئىسىم

en: All
ug: ھەممە

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى
