Search API ranges (7.x-1.5) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: Go
vi: Đi

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Name
vi: Tên

en: All
vi: Tất cả

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ
