Search API ranges (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Search
az: Axtarış

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Search index
az: Axtarış indeksi
