Search API ranges (7.x-1.5) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: All
gu: બધા
