Search API ranges (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Search
is: Leit

en: Name
is: Nafn

en: All
is: Allt

en: To
is: Til

en: From
is: Frá
