Search API ranges (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Go
ta: செல்

en: Search
ta: தேடல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Field
ta: புலம்

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: Search index
ta: தேடல் குறியீடு
