Search API ranges (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Save settings
th: บันทึกค่า
