Search API ranges (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Type
uk: Тип

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Go
uk: Перехід

en: Search
uk: Пошук

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Field
uk: Поле

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Ranges
uk: Діапазони

en: Search index
uk: Пошуковий індекс

en: No values were changed.
uk: Жодних значень не змінилося.

en: Clone block
uk: Клонувати блок

en: Delete data
uk: Видалити дані
