Search API saved searches (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: delete
el: διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Subject
el: Θέμα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: @time ago
el: πριν από @time

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Interval
el: Περίοδος

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: E-mails
el: Μηνύματα e-mail

en: View URL
el: Προβολή URL

en: Search page
el: Σελίδα αναζήτησης
