Search API saved searches (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Body
km: តួ

en: delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Enable
km: បើក

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: E-mails
km: អ៊ីមែល​
