Search API saved searches (7.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Body
id: Isi

en: delete
id: hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Subject
id: Judul

en: Enable
id: Aktifkan

en: Search
id: Pencarian

en: Daily
id: Harian

en: Weekly
id: Mingguan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Keywords
id: Kata kunci

en: Created
id: Dibuat

en: Custom
id: Tersuai

en: E-mail address
id: Alamat email

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: @time ago
id: @time yang lalu

en: Results
id: Hasil

en: Date created
id: Tanggal dibuat

en: Base path
id: Jalur dasar

en: - Any -
id: - Apa saja -

en: E-mails
id: E-mail

en: Search page
id: Halaman pencarian
