Search API Saved Searches (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: delete
ro: șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Subject
ro: Subiect

en: Enable
ro: Activare

en: Search
ro: Căutare

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Created
ro: Creat

en: Custom
ro: Personalizat

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: @time ago
ro: în urmă cu @time

en: Results
ro: Rezultate

en: Date created
ro: Dată creată

en: Base path
ro: Cale de bază

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: Search page
ro: Pagină de căutare
