Search API Saved Searches (7.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Body
ur: متن

en: delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Subject
ur: موضوع

en: Enable
ur: فعال

en: Search
ur: تلاش

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت

en: E-mail address
ur: ای-میل ایڈریس

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: @time ago
ur: @time قبل
