Search API saved searches (7.x-1.0-beta4) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Subject
bn: বিষয়

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: E-mail address
bn: ই-মেইল ঠিকানা

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর

en: @time ago
bn: @time সময় আগে
