Search API saved searches (7.x-1.0-beta4) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Search
my: ရှာရန်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: @time ago
my: @time အချိန်က

en: Results
my: ရလဒ်

en: E-mails
my: အီးမေးလ်
