Search API saved searches (7.x-1.0-beta5) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: delete
bo: བསུབ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: Base path
bo: རྨང་གཞིའི་སྦྲེལ་ལམ

en: Miscellaneous
bo: སྣ་ཚོགས

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: E-mails
bo: གློག་ཡིག
