Search API saved searches (7.x-1.0-beta5) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: URL
ug: ئادرېس

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: @time ago
ug: بۇرۇن@time

en: Results
ug: نەتىجە
