Search API Saved Searches (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Body
ar: المتن

en: user
ar: مستخدم

en: delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Subject
ar: الموضوع

en: Description
ar: الوصف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Search
ar: بحث

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: settings
ar: إعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: URL
ar: العنوان URL

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Custom
ar: مخصص

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: @time ago
ar: منذ @time

en: Results
ar: النتائج

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Search index
ar: فهرس البحث

en: - Any -
ar: - اختر -

en: E-mails
ar: بريد إلكتروني

en: Search page
ar: صفحة البحث
