Search API Saved Searches (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (23 entries)

en: Body
te: వివరము

en: user
te: వాడుకరి

en: delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Subject
te: విషయం

en: Description
te: వివరణ

en: Enable
te: చేతనించు

en: Search
te: వెతుకు

en: Daily
te: రోజు వారీ

en: Weekly
te: వారం వారీ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: E-mail address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: @time ago
te: @time క్రితం

en: Results
te: ఫలితాలు

en: - Any -
te: - ఏదైనా -
