Search API Saved Searches (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (30 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: user
tr: kullanıcı

en: delete
tr: sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Subject
tr: Konu

en: Description
tr: Açıklama

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Search
tr: Ara

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: settings
tr: ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Custom
tr: Özel

en: E-mail address
tr: E-posta adresi

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: @time ago
tr: @time önce

en: Results
tr: Sonuçlar

en: Date created
tr: Oluşturulma tarihi

en: Interval
tr: Aralık

en: Base path
tr: Ana yol

en: Miscellaneous
tr: Çeşitli

en: Search index
tr: Dizinde ara

en: - Any -
tr: - Herhangi -

en: E-mails
tr: E-posta

en: Search page
tr: Arama sayfası
