Search API saved searches (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (35 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: user
be: карыстальнік

en: delete
be: выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Enable
be: Уключыць

en: Search
be: Пошук

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: settings
be: налады

en: Label
be: Подпіс

en: URL
be: Спасылка

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: @time ago
be: @time таму

en: Results
be: Вынікі

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Interval
be: Інтэрвал

en: Search index
be: Індэкс пошуку

en: Delete link
be: Выдаліць спасылку

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку

en: Edit URL
be: Рэдагаваць URL

en: E-mails
be: Электронная пошта

en: Multilingual - Internationalization
be: Шматмоўе - Інтэрнацыяналізацыя
