Search API Saved Searches (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Body
ca: Cos

en: user
ca: usuari

en: delete
ca: suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Search
ca: Cerca

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: settings
ca: paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: @time ago
ca: fa @time

en: Link label
ca: Etiqueta de l'enllaç

en: Results
ca: Resultats

en: Date created
ca: Data creada

en: Base path
ca: Camí base

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: Number of results
ca: Nombre de resultats

en: Search index
ca: Índex de la cerca

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Edit URL
ca: URL d'edició

en: E-mails
ca: Correus electrònics

en: Search page
ca: Pàgina de cerca
