Search API saved searches (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (40 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: user
fi: käyttäjä

en: delete
fi: poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Subject
fi: Aihe

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Search
fi: Etsi

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: settings
fi: asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Custom
fi: Oma

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: @time ago
fi: @time sitten

en: Link label
fi: Linkin otsikko

en: Results
fi: Tulokset

en: Date created
fi: Luontipäivämäärä

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: Base path
fi: Peruspolku

en: Miscellaneous
fi: Sekalainen

en: Number of results
fi: Hakutulosten määrä

en: Search index
fi: Haun indeksi

en: Delete link
fi: Poistolinkki

en: Edit link
fi: Muokkaa linkkiä

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Edit URL
fi: Muokkaa URLia

en: E-mails
fi: Sähköpostit

en: View URL
fi: Näytä URL

en: Search page
fi: Hakusivu

en: Multilingual - Internationalization
fi: Monikielinen - Kansainvälistäminen
