Search API Saved Searches (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: user
lv: lietotājs

en: delete
lv: dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Search
lv: Meklēt

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: settings
lv: iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Custom
lv: Pielāgots

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Link label
lv: Saites teksts

en: Results
lv: Rezultāti

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Interval
lv: Intervāls

en: Base path
lv: Bāzes ceļš

en: Number of results
lv: Reziltātu skaits

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: E-mails
lv: E-pasti
