Search API saved searches (7.x-1.1) - en to or translation catalogue (12 entries)

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Keywords
or: ସୂଚକ ଶବ୍ଦ

en: E-mail address
or: ଇ-ମେଲ ଠିକଣା

en: Save settings
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: @time ago
or: @time ପୁର୍ବରୁ
