Search API Saved Searches (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (47 entries)

en: Body
pl: Treść

en: user
pl: użytkownik

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Enable
pl: Włącz

en: Search
pl: Szukaj

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: settings
pl: ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Custom
pl: Własne

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Saved searches
pl: Zapisane wyszukiwania

en: @time ago
pl: @time temu

en: Link label
pl: Tytuł odnośnika

en: Results
pl: Wyniki

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: Interval
pl: Interwał

en: Base path
pl: Ścieżka bazowa

en: Miscellaneous
pl: Inne

en: Number of results
pl: Liczba rezultatów

en: Search index
pl: Indeks wyszukiwania

en: Delete link
pl: Odnośnik usuwania

en: Edit link
pl: Odnośnik edycji

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Edit URL
pl: Edytuj adres

en: E-mails
pl: E-maile

en: View URL
pl: URL widoku

en: Search page
pl: Przeszukaj stronę

en: Display for searches
pl: Wyświetl dla przeszukiwań

en: Multilingual - Internationalization
pl: Wielojęzyczność - Umiędzynarodowienie

en: Notification interval
pl: Interwał powiadomień

en: Last executed
pl: Ostatnio wykonane

en: The human-readable label for the result.
pl: Przyjazna dla użytkownika etykieta wyniku.

en: Saved search
pl: Zapisane kryteria wyszukiwania

en: Save search
pl: Zapisz kryteria
