Search API saved searches (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (33 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: user
hr: korisnik

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Subject
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Enable
hr: Omogući

en: Search
hr: Pretraga

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Never
hr: Nikada

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: @time ago
hr: prije @time

en: Results
hr: Rezultati

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: Search index
hr: Indeks pretraživanja

en: Delete link
hr: Ukloni poveznicu

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu

en: Edit URL
hr: Uredi URL

en: E-mails
hr: E-pošta
