Search API saved searches (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: user
nn: brukar

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Search
nn: Søk

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Never
nn: Aldri

en: Custom
nn: Tilpassa

en: E-mail address
nn: E-postadresse

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: @time ago
nn: @time sidan

en: Search index
nn: Søkeindeks

en: Delete link
nn: Slett lenke
