Search API saved searches (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Enable
ps: سالول

en: Search
ps: لټون

en: Weekly
ps: اونيز

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: settings
ps: امستنې

en: URL
ps: پته (URL)

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Never
ps: هيڅکله

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: @time ago
ps: @time مخکې

en: Results
ps: پایلې

en: - Any -
ps: -هر-

en: Search page
ps: پاڼه پلټون
