Search API saved searches (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (27 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: user
bs: korisnik

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Enable
bs: Omogući

en: Search
bs: Pretraga

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Custom
bs: Prilagođen

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: Save changes
bs: Snimi promjene

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: @time ago
bs: prije @time

en: Results
bs: Rezultati

en: Delete link
bs: Obriši link

en: Edit link
bs: Izmjeni link

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
