Search API saved searches (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (38 entries)

en: Body
et: Sisu

en: user
et: kasutaja

en: delete
et: kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enable
et: Luba

en: Search
et: Otsing

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: settings
et: sätted

en: Label
et: Nimetus

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Custom
et: Kohandatud

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Link label
et: Lingi silt

en: Results
et: Tulemused

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Interval
et: Intervall

en: Base path
et: Baasasukoht

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: Edit link
et: Muutmise link

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: E-mails
et: E-kirjad

en: Search page
et: Otsingu leht
