Search API Saved Searches (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: user
gl: usuario/a

en: delete
gl: eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Enable
gl: Activar

en: Search
gl: Buscar

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: settings
gl: opcións

en: Label
gl: Etiqueta

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Never
gl: Nunca

en: Custom
gl: Personalizado

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: @time ago
gl: fai @time

en: Link label
gl: Etiqueta da ligazón

en: Results
gl: Resultados

en: Date created
gl: Data de creación

en: Interval
gl: Intervalo

en: Base path
gl: Ruta base

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea

en: Search index
gl: Índice de busca

en: Delete link
gl: Eliminar ligazón

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Edit URL
gl: Editar URL

en: E-mails
gl: Correos electrónicos

en: View URL
gl: Ver URL
