Search API saved searches (7.x-1.3) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Daily
pa: ਰੋਜ਼ਾਨਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: E-mail address
pa: ਈ-ਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ

en: @time ago
pa: @time ਪਹਿਲਾਂ

en: Results
pa: ਨਤੀਜੇ
