Search API saved searches (7.x-1.3) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Body
se: Gorut

en: user
se: geavaheaddji

en: delete
se: sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: E-mail address
se: E-poastačujuhus

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: Results
se: Ohcanbohtosat
