Search API saved searches (7.x-1.4) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Body
br: Korf

en: user
br: implijer

en: enable
br: gweredekaat

en: delete
br: dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù
