Search API saved searches (7.x-1.4) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: user
ga: úsáideoir

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Created
ga: Cruthaithe

en: E-mail address
ga: Seoladh r-phoist

en: - Any -
ga: - Iad uile -

en: E-mails
ga: R-phoist
