Search API saved searches (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (36 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: user
is: notandi

en: enable
is: virkja

en: delete
is: eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Enable
is: Virkja

en: Enabled
is: Virkt

en: Search
is: Leit

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: settings
is: stillingar

en: Label
is: Merking

en: URL
is: vefslóð

en: Keywords
is: Lykilorð

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Never
is: Aldrei

en: Custom
is: Sérsniðið

en: E-mail address
is: Netfang

en: Save changes
is: Vista breytingar

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: @time ago
is: @time síðan

en: Results
is: Niðurstöður

en: Date created
is: Dags stofnað

en: disable
is: afvirkja

en: Miscellaneous
is: Ýmislegt

en: Delete link
is: Eyða tengli

en: Edit link
is: Breyta tengli

en: Search page
is: Leitarsíða
