Search API Saved Searches (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (44 entries)

en: Body
it: Corpo

en: user
it: utente

en: enable
it: attiva

en: delete
it: elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Subject
it: Oggetto

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Enable
it: Abilita

en: Enabled
it: Attivato

en: Search
it: Cerca

en: Daily
it: Giornalmente

en: Weekly
it: Settimanalmente

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: edit
it: modifica

en: settings
it: impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Keywords
it: Parole chiave

en: User
it: Utente

en: Created
it: Creato

en: Never
it: Mai

en: Custom
it: Personalizzato

en: E-mail address
it: Indirizzo e-mail

en: Save changes
it: Salva le modifiche

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: @time ago
it: @time fa

en: Link label
it: Etichetta del link

en: Results
it: Risultati

en: Date created
it: Data di creazione

en: Interval
it: Intervallo

en: Base path
it: Percorso di base

en: disable
it: disattiva

en: Miscellaneous
it: Miscellanea

en: Number of results
it: Numero di risultati

en: Search index
it: Indice di ricerca

en: Delete link
it: Link elimina

en: Edit link
it: Link modifica

en: - Any -
it: - Qualsiasi -

en: Edit URL
it: Modifica URL

en: E-mails
it: E-mail

en: View URL
it: URL visualizzazione

en: Search page
it: Pagina di ricerca

en: Multilingual - Internationalization
it: Multilingue - Internazionalizzazione
