Search API saved searches (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (32 entries)

en: Body
jv: Isi

en: user
jv: panganggo

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Enabled
jv: Urip

en: Search
jv: Goléki

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: settings
jv: setelan

en: Label
jv: Judul

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Never
jv: Ora tahu

en: Custom
jv: Kostum

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: @time ago
jv: @time kepungkur

en: Results
jv: Kasilé

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: disable
jv: mati

en: Search index
jv: Nggolèki indeks

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: Edit URL
jv: Sunting URL
