Search API Saved Searches (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (51 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: user
ru: пользователь

en: enable
ru: включить

en: delete
ru: удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Subject
ru: Тема

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Enable
ru: Включить

en: Enabled
ru: Включено

en: Search
ru: Поиск

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: settings
ru: настройки

en: Label
ru: Метка

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Never
ru: Никогда

en: Custom
ru: Собственная

en: E-mail address
ru: E-mail адрес

en: Save changes
ru: Сохранить изменения

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: @time ago
ru: @time назад

en: Link label
ru: Метка ссылки

en: Results
ru: Результаты

en: Date created
ru: Дата создания

en: Interval
ru: Интервал

en: Base path
ru: Базовый путь

en: disable
ru: отключить

en: Miscellaneous
ru: Разное

en: Number of results
ru: Количество результатов

en: Search index
ru: Поисковый индекс

en: Delete link
ru: Ссылка на удаление

en: Edit link
ru: Ссылка на редактирование

en: - Any -
ru: - Любой -

en: Edit URL
ru: Редактировать URL

en: E-mails
ru: Электронная почта

en: View URL
ru: Посмотреть URL

en: Delete URL
ru: Удалить URL

en: Search page
ru: Страница поиска

en: Display for searches
ru: Отображать для поиска

en: For all except the selected
ru: Для всех кроме выбранных

en: Only for the selected
ru: Только для выбранных

en: Multilingual - Internationalization
ru: Многоязычный - Интернационализация

en: Last executed
ru: Последний раз выпонен

en: No searches were saved yet.
ru: Сохраненных поисков еще нет.

en: View and edit your saved searches.
ru: Просмотреть и редактировать ваши сохраненные поиски.
