Search API saved searches (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (39 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: user
vi: người dùng

en: enable
vi: bật

en: delete
vi: xoá

en: Operations
vi: Thao tác

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Enable
vi: Bật

en: Enabled
vi: Bật

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: settings
vi: các thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: E-mail address
vi: Địa chỉ e-mail

en: Save changes
vi: Lưu các thay đổi

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: @time ago
vi: cách đây @time

en: Results
vi: Kết quả

en: Date created
vi: Ngày tạo

en: disable
vi: tắt

en: Miscellaneous
vi: Linh tinh

en: Search index
vi: Chỉ mục tìm kiếm

en: Delete link
vi: Xóa liên kết

en: Edit link
vi: Sửa liên kết

en: - Any -
vi: - Tất cả -

en: Edit URL
vi: Chỉnh sửa URL

en: E-mails
vi: Thư điện tử

en: Saved search
vi: Tìm kiếm đã lưu
