Search API Saved Searches (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (40 entries)

en: Body
cs: Text

en: user
cs: uživatel

en: enable
cs: povolit

en: delete
cs: smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Enable
cs: Zapnout

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Search
cs: Hledat

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: settings
cs: nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Never
cs: Nikdy

en: Custom
cs: Vlastní

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: @time ago
cs: @time zpět

en: Link label
cs: Text odkazu

en: Results
cs: Výsledky

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Base path
cs: Cesta k webu

en: disable
cs: vypnout

en: Number of results
cs: Počet výsledků

en: Search index
cs: Index pro vyhledávání

en: Delete link
cs: Odkaz "smazat"

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Edit URL
cs: Upravit URL

en: E-mails
cs: E-maily

en: Search page
cs: Vyhledávací stránka
