Search API Saved Searches (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: user
lt: narys

en: enable
lt: įjungti

en: delete
lt: šalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Search
lt: Paieška

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: settings
lt: nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Never
lt: Niekada

en: Custom
lt: Savitas

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Link label
lt: Nuorodos etiketė

en: Results
lt: Rezultatai

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Interval
lt: Intervalas

en: disable
lt: išjungti

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: E-mails
lt: El. pašto laiškai
