Search API Saved Searches (7.x-1.5) - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: user
mr: सदस्य

en: enable
mr: समर्थ

en: delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Search
mr: शोध

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Never
mr: कधीही नाही

en: E-mail address
mr: ई-मेल पत्ता

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा

en: @time ago
mr: @time पुर्वी

en: Results
mr: निकाल

en: - Any -
mr: - काहीही -
