Search API saved searches (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: user
sl: uporabnik

en: enable
sl: omogoči

en: delete
sl: izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Search
sl: Išči

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Never
sl: Nikoli

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: Results
sl: Rezultati

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: disable
sl: onemogoči

en: Search index
sl: Indeks iskanja

en: - Any -
sl: - Vse -
