Search API Saved Searches (7.x-1.6) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Body
am: አካል

en: user
am: ተጠቃሚ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Custom
am: ብጁ

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ

en: @time ago
am: @time በፊት
