Search API saved searches (7.x-1.6) - en to dz translation catalogue (23 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: enable
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་

en: disable
dz: ལྕོགས་མིན།
